POLEPY A CELOPOLEPY AUT

Naší specialitou je polepování téměř všech druhů dopravních prostředků. Můžeme polepit Vaše auto komplet celé včetně nárazníků a zrcátek.

Jedine na čem záeží je jestli si na autě změníte barvu nebo vylepšíte design kombinací více barev např. podle sportovních nebo závodních verzí. Také je možné na auto vymyslet speciální design a polepit jej plnobarevně potištěnou folií. Možnosti jsou v tomto případě velice široké a záleží jen a pouze na představách zákazníka.

Používáme nejvyšší série polymerických nebo litých fólií od výrobců 3M-Scotchcal, Oracal, Mactac, Avery atd.. Výhodou těchto materiálů je: dlouhá životnost a barevná stálost od 5 až do 10 let. Polepy aut takouto folii fungují také jako výborná ochrana originálních laků – po odstranění folie se odkryje původní lak v neporušeném stavu, bez škrábanců a nevybledlý od sluníčka.

Záleží nám na kvalitě Vašeho polepu. Proto je před každým náročnějším polepem nutná osobní konzultace a specifické zaměření konkrétního vozidla, zejména pak u nákladních vozidel a vozidel s nástavbou je dobré počítat s umístěním různých pantů, držáků, lišt apod. Vyhneme se pak například toho, že text nebo důležitý grafický prvek zasahuje do nepolepitelného dílu.


porse posche polep Polep

Polep vozu Porsche

celopolep raptor polep raptora polep raptor

Polep vozu Raptor

touran polep VW 

Polep vozu VW Touran

polep citigo citigo polep celopolep skoda

Celopolep Škody CitiGo

dodge polep dodge polep dodge

Polep vozu Dodge

octavia polep skoda octavia polep skodovky

Polep vozu Škoda Octavia

REFERENCE A ODKAZY© 2016 cardesign.cz