ZAKÁZKOVÉ PRÁCE

ZAKÁZKOVÉ POLEPY AUT 

 DESIGN PRO AUTA A MOTORKY - Použití grafických prvků na automobily a motocykly – „tunning“ . Přesně podle Vašich požadavků a představ. Na zakázku navrhneme a zhotovíme veškeré samolepy, barevnou grafiku, okenní folie, apod.. Opravujeme i originální polepy motocyklových kapotáží za zlomek ceny oproti novému dílu..

SPECIÁLNÍ POLEPY 

Ve spolupráci s návrháři, architekty a mediálními agenturami provádíme speciální aplikace grafiky na nejrůznější atypické materiály a realizace. Např. polepy konstrukčních dílů průmyslových strojů, polepy strojů a nejrůznějších zařízení, stěn v interiérech, bytových doplňků apod.

INSTALACE OKENNÍCH FOLIÍ

Provádíme lepení protislunečních okenních folií na dopravní prostředky a dále protisluneční, ochranné, bezpečnostní a tepelně-izolační folie na okna budov, výloh

Zejména u obchodů s výlohou na jižní nebo západní straně může být rozdíl tepla při použití tepelně izolační folie až 8°C Používáme kvalitní několikavrstvé folie předních světových výrobců. 

POLEPY A CELOPOLEPY AUT 

Použití grafických prvků na automobily a motocykly – „tunning“ . Přesně podle Vašich požadavků a představ. Na zakázku navrhneme a zhotovíme veškeré samolepy, barevnou grafiku. Na výběr máme ze široké škály barev včetně matových folií a několika metalických odstínů několika renomovaných výrobců. Naší specialitou je polepování téměř všech druhů dopravních prostředků.

REFERENCE A ODKAZY© 2016 cardesign.cz